Sunbeam B2
Sunbeam B2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 175 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 7.5 KM.
Lata produkcji
1958-65
Pojemność
175 ccm
Moc maksymalna
7.5 KM
Masa
100 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sunbeam B2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1958-65 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 175 ccm |
| Średnica x skok | 61.5 x 58 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 7.5 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Four speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Enclosed Łańcuch in oil bath |
Podwozie
| Rama | Tubular frame |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben, 127 mm diameter |
| Hamulce tylne | Bęben, 127 mm diameter |
Wymiary i masa
| Masa | 100 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 L / 1.8 Imp gal / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Sunbeam B2 |
|---|---|
| Akumulator | 12V |
| Prześwit | 127 mm / 5.0" |
| Tyres, Front and Rear | 3.50 x 10" |