Sunbeam Model 10 Sprint
Sunbeam Model 10 Sprint to motocykl drogowy o pojemności skokowej 344 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 3.50 KM. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
1931
Pojemność
344 ccm
Moc maksymalna
3.50 KM
Masa
105 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sunbeam Model 10 Sprint |
|---|---|
| Rok produkcji | 1931 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 344 ccm |
| Średnica x skok | 74 80 mm |
| Stopień sprężania | 6.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | AMAC Gaźnik |
| Układ zapłonowy | EIC Magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 3.50 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single front down tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Druid forks |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben, internal expanding |
| Hamulce tylne | Bęben, internal expanding |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1283 mm / 50.5" |
|---|---|
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.1 L / 2.0 Imp gal / 9.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Sunbeam Model 10 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Gear Ratios | 1st 15.2 / 2nd 9.1 / 3rd 5.5:1 (Options 14.3, 8.6 and 5.15 or 1605, 9.7 and 5.8) |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Tyres, Front and B=Rear | 3.00 x 25" Dunlop |
| Saddle Height | 711 mm / 28.0" |
| Pojemność oleju | 1.1 L / 2.0 Imp pt / 2.4 US pt |
| Source | Sunbeamsidevalve.com |