Sunbeam Model 6
Sunbeam Model 6 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 492 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, side valve. Moc maksymalna wynosi 4.5 KM. Masa: 136 kg.
Lata produkcji
1921-37
Pojemność
492 ccm
Moc maksymalna
4.5 KM
Masa
136 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, side valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sunbeam Model 6 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1921-37 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, side valve |
|---|---|
| Pojemność | 492 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 105.5 mm |
| Stopień sprężania | 5.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 4.5 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 3-Speed wide ratio |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single downtube Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Druid forks |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1359 mm / 53.5" |
|---|---|
| Masa | 136 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.4 L / 2.5 Imp gal / 11.4 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Sunbeam Model 6 "Lion" |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Gear Ratios | 1st 13.7 / 2nd 8.2 / 3rd 4.9:1 (Side car model: 1st 14.6 / 2nd 8.7 / 3rd 5.25:1 or 15.5, 9.3 and 5.6) |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Tyres, Front and Rear | 3.25 x 26" (Opcjonalne: 3.50 x 26") |
| Saddle Height | 711 mm / 28" |
| Pojemność oleju | 2.3 L / 4.0 Imp pt / 4.8 US pt |
| Source | Sunbeamsidevalve.com |