Sunbeam Model 95
Sunbeam Model 95 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 493 ccm. Jednostka napędowa: Single cilinder, side valve, single exhaust port, downdraught TT Gaźnik.
Lata produkcji
1934-35
Pojemność
493 ccm
Typ silnika
Single cilinder, side valve, single exhaust port, downdraught TT Gaźnik
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Sunbeam Model 95 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1934-35 |
Silnik
| Typ silnika | Single cilinder, side valve, single exhaust port, downdraught TT Gaźnik |
|---|---|
| Pojemność | 493 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 98 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Druid-pattern, girder forks |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben, 203 mm / 8" |
| Hamulce tylne | Bęben, 203 mm / 8" |
Pozostałe dane
| Make Model. | Sunbeam Model 95, 95R |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Wheels | Steel, multi-spoke laced |