Suzuki A 100
Suzuki A 100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 98 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, rotary Tarcza valve, aluminiowa. Moc maksymalna wynosi 9.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.3 Nm / 0.95 kgf-m / 9.3 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 83 kg.
Lata produkcji
1966-76
Pojemność
98 ccm
Moc maksymalna
9.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
9.3 Nm / 0.95 kgf-m / 9.3 Nm przy 6500 obr./min
Masa
83 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, rotary Tarcza valve, aluminiowa
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki A 100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1966-76 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, rotary Tarcza valve, aluminiowa |
|---|---|
| Pojemność | 98 ccm |
| Średnica x skok | 50 x 50 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 9.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.3 Nm / 0.95 kgf-m / 9.3 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie, return change |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Dwa amortyzatorys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys, springs |
| Opona przednia | 2.50-18 4PR |
| Opona tylna | 2.50-18 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1200 mm |
|---|---|
| Masa | 83 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.0 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Suzuki CCI |
|---|---|
| ¼ Mile Sprint | 19.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |