Suzuki A 50 P/PD
Suzuki A 50 P/PD to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy.
Lata produkcji
1979
Pojemność
49 ccm
Typ silnika
Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki A 50 P/PD |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Średnica x skok | 41 x 37.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni VM10sc |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped (PD: rubber muffler covering forks) |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, oil damped (PD: shocks/springs) |
| Hamulce przednie | Bęben, 110 mm (PD: Single 220 mm Tarcza) |
| Hamulce tylne | Internal expanding Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 2.25-17 |
| Opona tylna | 2.50-17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 7.5 L |
|---|
Pozostałe dane
| Lubrication System | Separate oil injection |
|---|