Suzuki A 80
Suzuki A 80 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 72 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 7.6 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 7.65 Nm / 0.78 kgf-m / 5.64 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 83 kg.
Lata produkcji
1972
Pojemność
72 ccm
Moc maksymalna
7.6 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
7.65 Nm / 0.78 kgf-m / 5.64 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
83 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki A 80 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 72 ccm |
| Średnica x skok | 47 x 42 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 7.6 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 7.65 Nm / 0.78 kgf-m / 5.64 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie, toe and heel shift |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, oil damped |
| Opona przednia | 2.25-17 4PR |
| Opona tylna | 2.50-17 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1185 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 83 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
| Prędkość maks. | 80 km/h / 56 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Autolube, Suzuki CCI |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |
| Prędkość maksymalna | 80 km/h / 56 mph |