Suzuki A 95
Suzuki A 95 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 69 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 7.8 Nm / 0.8 kgf-m / 5.75 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 70 kg.
Lata produkcji
1969-73
Pojemność
69 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
7.8 Nm / 0.8 kgf-m / 5.75 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
70 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki A 95 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1969-73 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 69 ccm |
| Średnica x skok | 46 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Amal VM15 ccm Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 7.8 Nm / 0.8 kgf-m / 5.75 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie, toe and heel shift |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, oil damped |
| Opona przednia | 2.25-17 4PR |
| Opona tylna | 2.50-17 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1185 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 70 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Posi-Force with separate oil tank |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |