Suzuki AN 650 Burgman
Suzuki AN 650 Burgman to motocykl skuter o pojemności skokowej 638 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62 Nm / 6.3 kgf-m / 62.0 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 277 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
638 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
62 Nm / 6.3 kgf-m / 62.0 Nm przy 5000 obr./min
Masa
277 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki AN 650 Burgman |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 638 ccm |
| Średnica x skok | 75.5 x 71.3 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 62 Nm / 6.3 kgf-m / 62.0 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Electronically-controlled, CVT- Automatyczna and manual shift |
|---|---|
| Napęd końcowy | V-Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy front fork with 41mm inner tubes, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Wahacz-style, twin napięcie wstępne-regulowane shock absorbers and a separate aluminiowa Wahacz, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarczas, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 250 mm Tarcza, 2 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 R15M/C 56H, tubeless |
| Opona tylna | 160/60 R14M/C 65H, tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1585 mm / 62.4" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm / 29.7" |
| Masa | 277 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 110 mm / 4.3" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 100 mm / 3.9" |
| Prześwit | 125 mm / 4.9" |
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |
| ¼ Mile Acceleration | 16 sec |