Suzuki AS 50 Maverick
Suzuki AS 50 Maverick to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, rotary valve, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 4.8 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.13 Nm / 0.42 kgf-m / 3.05 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 73 kg.
Lata produkcji
1968-69
Pojemność
49 ccm
Moc maksymalna
4.8 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
4.13 Nm / 0.42 kgf-m / 3.05 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
73 kg
Typ silnika
Dwusuw, rotary valve, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki AS 50 Maverick |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968-69 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, rotary valve, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Średnica x skok | 41 x 37.8 mm |
| Stopień sprężania | 6.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik VM16 |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 4.8 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.13 Nm / 0.42 kgf-m / 3.05 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów, Stałe zazębienie, return change |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory, Wahacz, oil damped |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.25-17 4PR |
| Opona tylna | 2.25-17 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1161 mm |
|---|---|
| Masa | 73 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.5 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Suzuki Posi-Force |
|---|---|
| Prześwit | 150 mm |
| Standing ¼ Mile | 13.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |