Suzuki B 120
Suzuki B 120 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 118 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 10 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.95 ft-lb przy 5000 obr./min. Masa: 85 kg.
Lata produkcji
1967-76
Pojemność
118 ccm
Moc maksymalna
10 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.95 ft-lb przy 5000 obr./min
Masa
85 kg
Typ silnika
Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki B 120 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967-76 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, piston valve, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 118 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.95 ft-lb przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , Stałe zazębienie |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Widelec teleskopowy shocks |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.50-17 4PR |
| Opona tylna | 2.75-17 4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1120 mm / 44.1" |
|---|---|
| Masa | 85 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.0 L / 8.7 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Suzuki CCI |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 65 mph |