Suzuki Boulevard C109R
Suzuki Boulevard C109R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1786 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 160 Nm / 16.3 kgf-m / 54 kg.ft przy 3200 obr./min. Masa: 380kg.
Lata produkcji
2010-11
Pojemność
1786 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
160 Nm / 16.3 kgf-m / 54 kg.ft przy 3200 obr./min
Masa
380kg
Typ silnika
Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard C109R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1786 ccm |
| Średnica x skok | 112 X 90.5mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, 2 x 56 mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition (Transistorised) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 160 Nm / 16.3 kgf-m / 54 kg.ft przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped, regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 274mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 150/80R16 |
| Opona tylna | 240/55R16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1755 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 705 mm |
| Masa | 380kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 18.9 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 135 mm |
|---|