Suzuki Boulevard C50
Suzuki Boulevard C50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 805 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 246 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
805 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 5000 obr./min
Masa
246 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard C50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 805 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BDSR 34 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Conventional Widelec teleskopowy, oil damped, coil-sprung |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link type, mono-shock, 7-way regulowane |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180 Bęben |
| Opona przednia | 130/90-16 M/C 67H |
| Opona tylna | 170/80-15 M/C 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1655 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Masa | 246 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|