Suzuki Boulevard C50SE
Suzuki Boulevard C50SE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 805 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 52 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 Nm / 7.04 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min. Masa: 246 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
805 ccm
Moc maksymalna
52 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
69 Nm / 7.04 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min
Masa
246 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard C50SE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 805 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 Nm / 7.04 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, coil spring oil damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type single shock, 7-way regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 130/90-16M/C 67H, tube type |
| Opona tylna | 170/80-15M/C 77H, tube type |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1655 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm. |
| Masa | 246 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 4.1 gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|