Suzuki Boulevard C90SE
Suzuki Boulevard C90SE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1462 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 66 KM przy 4800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm /11.7 kgf-m / 84.8 ft-lbs przy 2800 obr./min. Masa: 302 kg..
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
1462 ccm
Moc maksymalna
66 KM przy 4800 obr./min
Moment obrotowy
115 Nm /11.7 kgf-m / 84.8 ft-lbs przy 2800 obr./min
Masa
302 kg.
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard C90SE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1462 ccm |
| Średnica x skok | 96 x 101 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Fuel injected |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 66 KM przy 4800 obr./min |
| Moment obrotowy | 115 Nm /11.7 kgf-m / 84.8 ft-lbs przy 2800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil springs, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | Dual 300 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 180 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 150/80-R16 |
| Opona tylna | 180/70-R15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1700 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Masa | 302 kg. |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|---|
| Standing¼Mile | 15.0 sec / 138 km/h / 85.7 mph |