Suzuki Boulevard M109R
Suzuki Boulevard M109R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1786 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 160 Nm / 16.3 kgf-m / 160.0 Nm przy 3200 obr./min. Masa: 347 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1786 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
160 Nm / 16.3 kgf-m / 160.0 Nm przy 3200 obr./min
Masa
347 kg
Typ silnika
Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard M109R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1786 ccm |
| Średnica x skok | 112 x 90.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, 2 x 56mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition (Transistorised) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 160 Nm / 16.3 kgf-m / 160.0 Nm przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted, 46 mm stanchions |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single damper, napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 274 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 130/70 R18 |
| Opona tylna | 240/40 R18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1710 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 705 mm |
| Masa | 347 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 4.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Reduction | 1.647 |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.188 (35/16) / 2nd 1.400 (28/20) / 3rd 1.038 (27/26) / 4th 0.828 (24/29) / 5th 0.686 (24/35) |
| FrontWheel Travel | 130 mm / 5.1" |
| RearWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| Prześwit | 130 mm |