Suzuki Boulevard M50
Suzuki Boulevard M50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 805 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHV. Moc maksymalna wynosi 52 KM / przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 Nm / 7.0 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min. Masa: 269 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
805 ccm
Moc maksymalna
52 KM / przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
69 Nm / 7.0 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min
Masa
269 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard M50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHV |
|---|---|
| Pojemność | 805 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BDSR34 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM / przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 Nm / 7.0 kgf-m / 69.1 Nm przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted, Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, oil damped, 7-way regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 130/90-16M/C 67H, tubeless |
| Opona tylna | 170/80-15M/C 77H, tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1655 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm. |
| Masa | 269 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 4.1 / 3.4 US/Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|