Suzuki Boulevard M90
Suzuki Boulevard M90 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1462 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 66.6 KM / 49 k, W przy 4800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm / 11.73 kg-m / 115.0 Nm przy 2800 obr./min. Masa: 328 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1462 ccm
Moc maksymalna
66.6 KM / 49 k, W przy 4800 obr./min
Moment obrotowy
115 Nm / 11.73 kg-m / 115.0 Nm przy 2800 obr./min
Masa
328 kg
Typ silnika
Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard M90 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 54° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1462 ccm |
| Średnica x skok | 96 x 101 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 66.6 KM / 49 k, W przy 4800 obr./min |
| Moment obrotowy | 115 Nm / 11.73 kg-m / 115.0 Nm przy 2800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD forks, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 290 mm Tarczas, 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 274 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR18M/C (59W), tubeless |
| Opona tylna | 200/50ZR17M/C (75W), tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1690 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 716 mm |
| Masa | 328 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 145mm |
|---|