Suzuki Boulevard S40
Suzuki Boulevard S40 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 31 KM przy 5400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.2 Nm przy 3400 obr./min. Masa: 172 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
31 KM przy 5400 obr./min
Moment obrotowy
50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.2 Nm przy 3400 obr./min
Masa
172 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard S40 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 94x94.0mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BS40 |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 31 KM przy 5400 obr./min |
| Moment obrotowy | 50 Nm / 5.1 kgf-m / 50.2 Nm przy 3400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy 38 mm stanchions, coil spring, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory, 5-way regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 265 mm Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben, rod operated |
| Opona przednia | 100/90-19 57H, tube type |
| Opona tylna | 140/80-15 67H, tube type |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Masa | 172 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 135mm |
|---|---|
| GVWR | 356 kg |