Suzuki Boulevard S50
Suzuki Boulevard S50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 805 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, TCSS. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6500. Maksymalny moment obrotowy: 65 Nm / 6.6 kgf-m / 47.9 ft-lb przy 5000 obr./min.
Lata produkcji
2007-09
Pojemność
805 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6500
Moment obrotowy
65 Nm / 6.6 kgf-m / 47.9 ft-lb przy 5000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, TCSS
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard S50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, TCSS |
|---|---|
| Pojemność | 805 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BDSR36 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6500 |
| Moment obrotowy | 65 Nm / 6.6 kgf-m / 47.9 ft-lb przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Narrow Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Twin oil shock, 5-way regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-R19 57H |
| Opona tylna | 140/90-R15 70H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 125mm |
|---|---|
| Dry-Weight | 201 kg |