Suzuki Boulevard S83
Suzuki Boulevard S83 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1360 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 72 KM przy 4800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm / 11.7 kgf-m / 84.8 ft-lb przy 3200 obr./min. Masa: 243kg.
Lata produkcji
2007-09
Pojemność
1360 ccm
Moc maksymalna
72 KM przy 4800 obr./min
Moment obrotowy
115 Nm / 11.7 kgf-m / 84.8 ft-lb przy 3200 obr./min
Masa
243kg
Typ silnika
Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Boulevard S83 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1360 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 98 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Oil/Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BDS36 /BS36 |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 72 KM przy 4800 obr./min |
| Moment obrotowy | 115 Nm / 11.7 kgf-m / 84.8 ft-lb przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory, oil damped, 5-way regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 295 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 275 mm Tarcza, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-19 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1620 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 243kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 58.3 KM przy 5000 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 150 mm |
| Wet-Weight | 254 kg |