Suzuki DL 1000 V-Strom
Suzuki DL 1000 V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 101 Nm / 10.3 kg-m / 101.0 Nm przy 6400 obr./min. Masa: 236 Kg / 236 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
98 KM przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
101 Nm / 10.3 kg-m / 101.0 Nm przy 6400 obr./min
Masa
236 Kg / 236 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 1000 V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 X 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa with 45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 101 Nm / 10.3 kg-m / 101.0 Nm przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, hydrauliczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped, 43mm forks |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, coil spring, oil damped, regulowane fornapięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper. |
| Opona przednia | 110/80 R19 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1535 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 236 Kg / 236 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 4.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 207.5 km/h / 128.9 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK, CR8EK |
|---|---|
| Prześwit | 165 mm |
| Standing¼Mile | 12.2 sec / 181 km/h / 112.5 mph |
| Standing 0 - 1000m | 23.3 sec / 199 km/h / 123.7 mph |
| Prędkość maksymalna | 207.5 km/h / 128.9 mph |