Suzuki DL 1000 V-Strom
Suzuki DL 1000 V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 1037 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 99.2 KM / przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 228 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1037 ccm
Moc maksymalna
99.2 KM / przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm przy 4000 obr./min
Masa
228 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 1000 V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1037 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 66.0mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Suzuki Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 99.2 KM / przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm / 10.5 kgf-m / 103.0 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, hydrauliczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Widelec odwrócony USD, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4 piston Zaciski radialne calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 265 mm Tarcza, 2 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80R19M/C 59V |
| Opona tylna | 150/70R17M/C 69V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 535 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 228 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | (Overhaul) 3.5 L / 7.4 US pts / 6.2 Imp pts |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.838 (57/31) |
| Final Reduction Ratio | 2.411 (41/17) |
| Wheels | Wire spoked |
| Prześwit | 165 mm |