Suzuki DL 1050 V-Strom
Suzuki DL 1050 V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 1037 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 236 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1037 ccm
Masa
236 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 1050 V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1037 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 66.0mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI w/ 49mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition (transistorized) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | RK 525 O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm, KYBw pełni regulowane inverted 43mm fork |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted, tłumienie odbicia-damping and spring-napięcie wstępne regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, Zaciski radialnely mounted 4-piston Tokico calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 2-piston Nissin caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80 x 19 |
| Opona tylna | 150/70 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1554 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 855 mm |
| Masa | 236 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Wheels | Cast aluminiowa |
|---|---|
| Prześwit | 165 mm |