Suzuki DL 1050DE V-Strom
Suzuki DL 1050DE V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 1037 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 107.4 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 252 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
1037 ccm
Moc maksymalna
107.4 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
100 Nm przy 6000 obr./min
Masa
252 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 1050DE V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1037 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 49mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition (transistorized) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 107.4 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | RK 525 O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm KYB inverted, Widelec teleskopowy front forks, full regulowane, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link-type KYB mono-shock, full regulowane, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, Zaciski radialnely mounted 4-piston Tokico calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 2-piston Nissin caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-21M/C 54H tube type |
| Opona tylna | 150/70R17M/C 69H tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1595mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 880 mm |
| Masa | 252 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 2.647 (45/17) |
| Primary Drive Ratio | 1.838 (57/31) |
| Gear Ratio | 1st 2.666 (32/12)2nd 1.933 (29/15)3rd 1.500 (27/18)4th 1.227 (27/22)5th 1.086 (25/23)6th 0.913 (21/23) |
| Wheels | Wire-spoked wheels, aluminiowa front rim |
| Prześwit | 190 mm |