Suzuki DL 250X V-Strom
Suzuki DL 250X V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 178 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm przy 6500 obr./min
Masa
178 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 250X V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 53.5 x 55.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24.7 KM / 18.4 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , steel Wahacz |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza ABS |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza ABS |
| Opona przednia | 110 / 80-17 |
| Opona tylna | 140 / 70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 178 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 4.8 Imp gal |