Suzuki DL 650 V-Strom
Suzuki DL 650 V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 645 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Masa: 216 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
645 ccm
Masa
216 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 650 V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 645 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, DID525V8, 118 links |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link type, with regulowane tłumienie odbicia and napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarcza, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80R19M/C 59H |
| Opona tylna | 150/70R17M/C 69H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 216 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.0 L (3.2 / 2.6 US / Imp qt) |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 2.088 (71 / 34) |
| Final Reduction Ratio | 3.133 (47 / 15) |
| Prześwit | 175 mm |