Suzuki DL 650X V-Strom
Suzuki DL 650X V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 645 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 66.6 KM przy 8800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63.1 Nm / 6.4 kgf-m / 61.7 Nm przy 7600 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
645 ccm
Moc maksymalna
66.6 KM przy 8800 obr./min
Moment obrotowy
63.1 Nm / 6.4 kgf-m / 61.7 Nm przy 7600 obr./min
Masa
220 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 650X V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 645 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa 39 mm |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 66.6 KM przy 8800 obr./min |
| Moment obrotowy | 63.1 Nm / 6.4 kgf-m / 61.7 Nm przy 7600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped, napięcie wstępne sprężyny regulowane |
| Zawieszenie tylne | Link type, oil damped, coil spring, napięcie wstępne sprężyny fully regulowane, tłumienie odbicia damping force w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarcza, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80R19 |
| Opona tylna | 150/70R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1555 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 220 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 4.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 180 km/h / 112 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK, CR8E |
|---|---|
| Prześwit | 165 mm |
| Standing¼Mile | 13.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h / 112 mph |