Suzuki DL 650XT V-Strom
Suzuki DL 650XT V-Strom to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 645 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 66.6 KMprzy 8800rpm. Maksymalny moment obrotowy: 60Nm/ 6.12 kgf-m/ 60.1 Nm przy 6400rpm. Masa: 214 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
645 ccm
Moc maksymalna
66.6 KMprzy 8800rpm
Moment obrotowy
60Nm/ 6.12 kgf-m/ 60.1 Nm przy 6400rpm
Masa
214 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DL 650XT V-Strom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 645 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 66.6 KMprzy 8800rpm |
| Moment obrotowy | 60Nm/ 6.12 kgf-m/ 60.1 Nm przy 6400rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, DID525V8, 118 links |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, oil damped |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarcza, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80R19M/C 59H |
| Opona tylna | 150/70R17M/C 69H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 214 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.0 L (3.2 / 2.6 US / Imp qt) |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 2.088 (71 / 34) |
| Final Reduction Ratio | 3.133 (47 / 15) |
| Prześwit | 175 mm |