Suzuki DR 125S
Suzuki DR 125S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 10 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
1982-89
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8000 obr./min
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 125S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-89 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 х 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | TEIKEI S22P / Mikuni 22 mm |
| Układ zapłonowy | PEI pointless CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Chłodzenie powietrzem i olejem Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Gas/oil full floater, napięcie wstępne and damping regulowane |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 3.50-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm / 53.0" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm / 32.3" |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 1.9 Imp gal |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 6V, 6Ah |
|---|---|
| Prześwit | 265 mm / 10.4" |
| Consumption average | 3.5 L/100 km / 26.7 km/l / 67.4 US mpg / 81 Imp mpg |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |