Suzuki DR 125SE
Suzuki DR 125SE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 9600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.8 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
1994-96
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM przy 9600 obr./min
Moment obrotowy
11.8 Nm przy 7500 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 125SE |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-96 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 х 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni 24 mm |
| Układ zapłonowy | PEI pointless CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 9600 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.8 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Chłodzenie powietrzem i olejem Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Gas/oil full floater, napięcie wstępne and damping regulowane |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 230 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 80/80-21 |
| Opona tylna | 90/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 2.75-21 |
|---|---|
| Rear Wheel | 3.50-18 |
| Prześwit | 265 mm |
| Consumption average | 5.2 L/100 km / 45 US mpg / 54 Imp mpg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |