Suzuki DR 125SM
Suzuki DR 125SM to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 12 KM. Maksymalny moment obrotowy: 9.5 Nm / 0.97 kgf-m / 9.5 Nm. Masa: 121 kg.
Lata produkcji
2008-12
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM
Moment obrotowy
9.5 Nm / 0.97 kgf-m / 9.5 Nm
Masa
121 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 125SM |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny (Transistorised) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12 KM |
| Moment obrotowy | 9.5 Nm / 0.97 kgf-m / 9.5 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, kratownicowa shaped |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Conventional forks, 35 mm, coil spring, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, single shock, non adjust, coil spring, oil and gas damped |
| Hamulce przednie | Single 250 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 222 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80 -17 M/C 52H, tube type |
| Opona tylna | 130/70 -17 M/C 62H, tube type |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 836 mm / 32.9" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 836 mm / 32.9" |
| Masa | 121 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 121 km/h / 75 mph |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 3.500 (70/20) |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 3.125 (50/16) |
| Front Wheel | 2.15 MT x 17 M/C, aluminiowa alloy, multi-spoke |
| Rear Wheel | 3.50 MT x 17 M/C, aluminiowa alloy, multi-spoke |
| Average Consumption | 3.8 L/100 km / 26.6 km/l / 62 US mpg / 75 Imp mpg |
| Prędkość maksymalna | 121 km/h / 75 mph |