Suzuki DR 200 Djebel
Suzuki DR 200 Djebel to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 20 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.6 Nm / 1.9 kgf-m / 18.6 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
1996-
Moc maksymalna
20 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
18.6 Nm / 1.9 kgf-m / 18.6 Nm przy 7000 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 200 Djebel |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 66 x 58.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BST31 |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 20 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.6 Nm / 1.9 kgf-m / 18.6 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, #520 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock, oil damped, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 230 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 70/100-21 |
| Opona tylna | 100/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 2.9 Imp gal |