Suzuki DR 350S
Suzuki DR 350S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 7600 obr./min (rear tyre 27 KM przy 7600 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 29 Nm / 3.0 kgf-m / 29.0 Nm przy 6200 obr./min.
Lata produkcji
1991-92
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
30 KM przy 7600 obr./min (rear tyre 27 KM przy 7600 obr./min )
Moment obrotowy
29 Nm / 3.0 kgf-m / 29.0 Nm przy 6200 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 350S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-92 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BST33 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 7600 obr./min (rear tyre 27 KM przy 7600 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 29 Nm / 3.0 kgf-m / 29.0 Nm przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, cartridge-type, 13-way regulowane tłumienie kompresji damping and 17-way regulowane tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Link-type, w pełni regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single 250 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, single piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.0 Imp gal |
|---|---|
| Prędkość maks. | 145.7 km/h / 90.5 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa sucha |
|---|---|
| Dry-Weight | 130 kg |
| Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.2 km/l / 44 US mpg / 51.4 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 15.1 m / 49.5 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 50.0 m / 164 ft |
| Standing¼Mile | 15.1 sec / 132 km/h / 82 mph |
| Prędkość maksymalna | 145.7 km/h / 90.5 mph |
| Road Test | Enduro Test 1994 Tuttomoto |