Suzuki DR 370
Suzuki DR 370 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 369 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 26 KM przy 5700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm / 2.86 kgf-m / 28.1 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
369 ccm
Moc maksymalna
26 KM przy 5700 obr./min
Moment obrotowy
28 Nm / 2.86 kgf-m / 28.1 Nm przy 4000 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 370 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 369 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 65.2 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 1 x 32mm Mikuni BS32SS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Magnet battery point |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 26 KM przy 5700 obr./min |
| Moment obrotowy | 28 Nm / 2.86 kgf-m / 28.1 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single downtube, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil/gas damped |
| Zawieszenie tylne | Full floater, Wahacz, gas shocks |
| Hamulce przednie | 150 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 - 21 PR |
| Opona tylna | 4.00 -18 PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 1.9 Imp gal |
| Prędkość maks. | 140 km/h . 87 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 195 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 132 mm |
| Wheels | Spoked aluminiowa |
| Steering Angle | 32° |
| Prześwit | 225 mm |
| Consumption average | 5.2 L/100 km / 19.2 km/l / 46.2 US mpg / 54.2 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 16.9 sec / 114 km/h / 70.8 mph |
| Prędkość maksymalna | 140 km/h . 87 mph |
| Road Test | Yamaha TT500 vs Suzuki DR370 Modern Cycle |