Suzuki DR 400S
Suzuki DR 400S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 396 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 7500 obr./min. Masa: 141 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
396 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 7500 obr./min
Masa
141 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 400S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 396 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 65.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 33 mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single down-tube, mild steel, steel Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy coil forks, 185mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Kayaba dual gas shocks |
| Hamulce przednie | Bęben, 150 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 150 mm |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 141 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 141 km/h / 88 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Consumption average | 4.2 L/100 km / 55 US mpg / 66 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 16.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 141 km/h / 88 mph |