Suzuki DR 600R Dakar
Suzuki DR 600R Dakar to motocykl drogowy o pojemności skokowej 589 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49.5 Nm / 5.04 kg-m / 49.5 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
589 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
49.5 Nm / 5.04 kg-m / 49.5 Nm przy 5000 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 600R Dakar |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 589 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 85 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni flatside Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 49.5 Nm / 5.04 kg-m / 49.5 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 39 mm Kayaba forks, air regulowane |
| Zawieszenie tylne | Single Kayaba shock, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 163.9 km/h / 101.8 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Consumption Average | 4.8 L/100 km / 20.8 km/l / 49 US mpg / 58.8 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 14.6 sec / 143 km/h / 88.9 mph |
| Prędkość maksymalna | 163.9 km/h / 101.8 mph |