Suzuki DR 650RSE
Suzuki DR 650RSE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 640 ccm. Jednostka napędowa: Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 45 KM przy 6800 obr./min (at rear wheel 41.1 KM przy 6500 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 57 Nm / 5.1 kgf-m / 56.9 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 184 kg.
Lata produkcji
1991
Pojemność
640 ccm
Moc maksymalna
45 KM przy 6800 obr./min (at rear wheel 41.1 KM przy 6500 obr./min )
Moment obrotowy
57 Nm / 5.1 kgf-m / 56.9 Nm przy 5000 obr./min
Masa
184 kg
Typ silnika
Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 650RSE |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 640 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 90.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ zasilania | 40 mm Flat side BST40 Mikuni |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 45 KM przy 6800 obr./min (at rear wheel 41.1 KM przy 6500 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 57 Nm / 5.1 kgf-m / 56.9 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Full Floater Wahacz, single shock, gas/oil damped |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza, 2 piston calipers |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 184 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 162.5 km/h / 101 mph |
Pozostałe dane
| Consumption average | 5.5 L/100 km / 18.1 km/l / 42.5 US mpg / 51.1 Imp mpg |
|---|---|
| Braking 60 km/h - 0 | 14 m / 45.9 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 41.8 m / 137.1 ft |
| Standing¼Mile | 15.1 sec / 144.7 km/h / 89.9 mph |
| Prędkość maksymalna | 162.5 km/h / 101 mph |
| Road Test | Motosprint Group Test 1990 |