Suzuki DR 750S Big
Suzuki DR 750S Big to motocykl drogowy o pojemności skokowej 727 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 vaves. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6800 obr./min (rear tyre: 45.7 KM/6500 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 55 Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5600 obr./min. Masa: 195 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
727 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6800 obr./min (rear tyre: 45.7 KM/6500 obr./min )
Moment obrotowy
55 Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5600 obr./min
Masa
195 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 vaves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 750S Big |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 vaves |
|---|---|
| Pojemność | 727 ccm |
| Średnica x skok | 9.5:1 |
| Stopień sprężania | 105 x 84 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 33 mm Mikuni BST 33 SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , Suzuki PEI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6800 obr./min (rear tyre: 45.7 KM/6500 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 55 Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, DAIDO DID520VL2, 116 links |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Widelec teleskopowy, coil spring, air damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Full floater rising-rate Amortyzator centralny with regulowane napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 160 mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90-21 54S |
| Opona tylna | 130/80-17 65S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 876 mm |
| Masa | 195 kg |
| Zbiornik paliwa | 29 L / 6.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 168.1 km/h / 104.5 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Akumulator | 12V 50.4k, C, 14Ah |
| Spark Plug | NGK DPR9EA-9 |
| Primary Reduction Ratio | 1.937 (62/32) |
| Gear Ratios | 1 st 2.461 (32/13) / 2nd 1.578 (30/19) 3rd 1200 (24/20) / 4th 0.956 (22/23) / 5th 0.800 (20/25) |
| Final Reduction Ratio | 3.200 (48/15) |
| FrontWheel Travel | 240 mm |
| RearWheel Travel | 220 mm |
| Caster | 39° |
| Steering Angle | 43° |
| Promień skrętu | 2.3 m / 7.5 ft |
| Dimension | Length: 2270 mm / 89.4 in, Width: 925 mm / 36.4 in, Height: 1310 mm |
| Prześwit | 262 mm |
| Consumption Average | 5.9 L/100 km / 17 km/l / 40 US mpg / 48 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 14.3 m / 46.9 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 42.0 m / 137.8 ft |
| Standing¼Mile | 13.6 sec / 151.2 km/h / 94 mph |
| Prędkość maksymalna | 168.1 km/h / 104.5 mph |
| Road Test | Adventure Group Test Motosprint 1988Adventure Group Test Motosprint 1989 |