Suzuki DR 800S Big
Suzuki DR 800S Big to motocykl drogowy o pojemności skokowej 779 ccm. Jednostka napędowa: Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 52.5 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58.8Nm / 6.0 kgf-m / 58.8 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
1991
Pojemność
779 ccm
Moc maksymalna
52.5 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
58.8Nm / 6.0 kgf-m / 58.8 Nm przy 5500 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 800S Big |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie powietrzem i olejem, Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 779 ccm |
| Średnica x skok | 9.5:1 |
| Stopień sprężania | 105 x 90 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BST 33 SS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52.5 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 58.8Nm / 6.0 kgf-m / 58.8 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, 116 links |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Widelec teleskopowy, coil spring, air damped |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link type, coil spring, gas/oil damped, napięcie wstępne sprężyny w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 876 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 29 L / 6.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 230 mm |
|---|---|
| Road Test | Bike Magazine Group Test 1992Motosprint Group Test 1992 |