Suzuki DR 800Z Paris-Dakar
Suzuki DR 800Z Paris-Dakar to motocykl drogowy o pojemności skokowej 800 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 67 KM przy 4500 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
800 ccm
Moc maksymalna
67 KM przy 4500 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR 800Z Paris-Dakar |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 800 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 94 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/80 -21 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 155 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 64 L / 14.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 300 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 260 mm |