Suzuki DR-Z 250
Suzuki DR-Z 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC. Masa: 115 kg.
Lata produkcji
2001-04
Pojemność
249 ccm
Masa
115 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR-Z 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 73. x 59.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Mikuni TM28SS Gaźnik or 32 mm Gaźnik in Calafornia |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny / Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mulit-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Showa Widelec teleskopowy, oil-damped, 12-way regulowane tłumienie kompresji and 17-way tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, gas/oil-damped, fully-regulowane tłumienie kompresji/tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne, Showa |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 250 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 100/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 115 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L / 10.6 L / 2.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 4Ah |
| FrontWheel Travel | 280 mm |
| RearWheel Travel | 280 mm |
| Prześwit | 300 mm |