Suzuki DR-Z 250
Suzuki DR-Z 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC. Masa: 131 kg.
Lata produkcji
2013-16
Pojemność
249 ccm
Masa
131 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR-Z 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves, TSCC |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 73. x 59.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Mikuni TM28SS Gaźnik or 32 mm Gaźnik in Calafornia |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny / Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mulit-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Showa Widelec teleskopowy, oil-damped, 12-way regulowane tłumienie kompresji and 17-way tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, gas/oil-damped, fully-regulowane tłumienie kompresji/tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne, Showa |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 250 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 100/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 131 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L / 10.6 L / 2.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 4Ah |
| Gear Ratios | 1st 2.42 / 2nd 1.73 / 3rd 1.33 / 4th 1.11 / 5th 0.95 / 6th 0.83 |
| Final Drive Ratio | 3.77 |
| FrontWheel Travel | 280 mm |
| RearWheel Travel | 280 mm |
| Prześwit | 300 mm |