Suzuki DR-Z 400E
Suzuki DR-Z 400E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 39.7 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm. Masa: 119.0 kg.
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
39.7 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm
Masa
119.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR-Z 400E |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 39.7 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, #520 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 49 mm, oil-damped, 11-way tłumienie kompresji damping, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, fully regulowane napięcie wstępne sprężyny, 26-way tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 119.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 300 mm |
|---|