Suzuki DR-Z 400SM
Suzuki DR-Z 400SM to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 39.7 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm. Masa: 146 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
39.7 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm
Masa
146 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR-Z 400SM |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 39.7 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm / 3.98 kg-m/ 39.0 Nm przy 6600rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, #520 |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly steel frame, single front down tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 49 mm, oil-damped, 11-way tłumienie kompresji damping, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Link-type, fully regulowane napięcie wstępne sprężyny, 26-way tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Single 310 mm tarcza pływająca, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890mm |
| Masa | 146 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 Imp gal |
| Prędkość maks. | 145 km/h / 90 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V, 6.5Ah |
|---|---|
| Max Power Rear Tyre | 33.4 KMprzy 8500 obr./min |
| RearWheel Travel | 277 mm |
| Prześwit | 260 mm |
| Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.2 km/l / 42.8 US mpg / 51.4 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 15.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 145 km/h / 90 mph |