Suzuki DR-Z4SM
Suzuki DR-Z4SM to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 38 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm przy 6500rpm.
Lata produkcji
2025
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
38 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
37 Nm przy 6500rpm
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki DR-Z4SM |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | elektroniczny gaz, 42mm bore, electronic throttle body and a 10-hole fuel injector |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 38 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37 Nm przy 6500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, #520 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 49 mm, oil-damped, 11-way tłumienie kompresji damping, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Link-type, fully regulowane napięcie wstępne sprężyny, 26-way tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 120/70R-17M/C 58h |
| Opona tylna | 140/70R-17M/C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Zbiornik paliwa | 8.7 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 260mm |
|---|---|
| WetWeight | 154 kg |