Suzuki GF 250F
Suzuki GF 250F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm / 2.4 kgf-m / 23.5 Nm przy 10500 obr./min.
Lata produkcji
1988
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm / 2.4 kgf-m / 23.5 Nm przy 10500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GF 250F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 44 х 41 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm / 2.4 kgf-m / 23.5 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 110/80-18 |
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 139 kg |
|---|