Suzuki Gixxer SF250
Suzuki Gixxer SF250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 26 KM / 19.3 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30.6 Nm przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2018-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
26 KM / 19.3 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
30.6 Nm przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki Gixxer SF250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 76.0 x 54.9 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | EFI Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 26 KM / 19.3 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 30.6 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped, nieregulowane forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, Swing arm type |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70-R17 |
| Opona tylna | 150/60-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Cast Alloy |
|---|---|
| Prześwit | 165 mm |
| WetWeight | 161 kg |