Suzuki GN 125
Suzuki GN 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 11 KM przy 9600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8600 obr./min. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
1982-84
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
11 KM przy 9600 obr./min
Moment obrotowy
10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8600 obr./min
Masa
107 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GN 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57.0 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Moc maksymalna | 11 KM przy 9600 obr./min |
| Moment obrotowy | 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 8600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 107 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10.3 L / 2.3 Imp gal |