Suzuki GN 125E
Suzuki GN 125E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 13 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 5600 obr./min. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
1997-01
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
13 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 5600 obr./min
Masa
107 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GN 125E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57.0 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10 Nm / 1.0 kgf-m / 10.0 Nm przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single steel Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 220 mm, single piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 90/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 735 mm |
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.3 L / 2.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65.2 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 130 mm |
| RearWheel Travel | 91 mm |
| RearTyre | 100/80-16 |
| Average Consumption | 3.2 L/100 km / 31.3 km/l / 73 US mpg / 88 Imp mpg |
| Acceleration 0 - 100 km/h | 8.8 sec |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65.2 mph |